Spelet fungerar Zgłoś problem

Dlaczego ta gra nie działa?

Mustang Gold

Autorstwa Magdalena
6 Listopad, 2019
Jeśli lubisz kowbojskie klimaty, to koniecznie wypróbuj Mustang Gold. Jest to slot z wyraźnym motywem pięknych kowbojek oraz ich mustangów. W klimat wprowadza również muzyka rodem z Dzikiego Zachodu oraz przemyślana grafika. Ciesz się nie tylko nietypowym klimatem, lecz również często pojawiającymi się monetami.
  • Ciekawy motyw
  • Intuicyjna zmiana ustawień
  • Dopracowana grafika
  • Slot jest bardzo prosty

Wprowadzenie do Mustang Gold

Pragmatic Play to jeden z tych dostawców, który zawsze ma jakiś pomysł na swoje automaty. Bardzo często wykorzystują oni motyw Dzikiego Zachodu i w tym przypadku jest bardzo podobnie. W grze prym wiodą para w kowbojskim przebraniu oraz równie piękne mustangi o różnej maści. Klimatu dopełnia również tło przedstawiające prerię oraz muzyka, która przywodzi na myśl westerny, puste pola oraz galopujące po nich mustangi.

Automat ma 5 bębnów oraz 3 rzędy, od tej strony prezentuje się on dość przeciętnie. Jeśli chodzi o stawki, to najmniejszą możliwą do ustawienia jest 0.25, z kolei największą jest 125. Zmiana stawki jest bardzo łatwa, tak samo, jak zmiana innych ustawień. Nie trzeba być doświadczonym graczem, aby można było spersonalizować grę i dopasować ją do swoich wydatków i do swojego stylu grania.

Slot jest dość nowy, ponieważ został zaprojektowany w styczniu 2019 roku. Widać to po dość nowoczesnej grafice oraz po mechanice gry, która jest specjalnie uproszczona z myślą o nowicjuszach w świecie hazardu. Największą wygraną w grze jest 250 000 monet. Zachęcamy do zapoznania się z wersją demo gry, nie odbiega ona za bardzo od płatnej wersji (jedyną różnicą jest brak stosowania prawdziwych pieniędzy), a dzięki niej można wyczuć slot, zobaczyć co gwarantuje graczowi oraz, czy rzeczywiście warto w niego zagrać. Graczom zazwyczaj podoba się intuicyjny interfejs oraz ciekawy motyw.

Symbole w Mustang Gold

Jeśli chodzi o symbole, to można powiedzieć, że Pragmatic Play postarało się i postanowiło spersonalizować je dokładnie do motywu slotu. Nawet symbole, które zostały zapożyczone od kart są zrobione w specjalnym stylu, w jakim na Dzikim Zachodzie często można znaleźć napisy na pubach lub w innych miejscach. Takie detale sprawiają, że podczas gry rzeczywiście można poczuć jej klimat i znaleźć się przez chwilę w zupełnie innym świecie.

Zwykłych symboli jest tylko 6, można więc je szybko zapamiętać, szczególnie że większość z nich jest podobnie wartościowana. Za symbole wypłaca się nagrodę, jeśli w klasterze znajduje się ich co najmniej 3. Slot wypłaca też za 4, a największa wygrana jest przewidziana za 5 identycznych symboli w klasterze. Automat ma 25 linii płatniczych, można się spodziewać, że trafienie zwycięskiego klastera nie będzie zbyt trudne.

Najczęściej spotykanymi symbolami są właśnie te połączone z kartami, a są to A, J, K i Q. Za każde 3 symbole tego typu slot wypłaci 0.05 wybranej waluty, z kolei za 4 symbole wzrasta do 0.15, a za 5 symboli wygrana wynosi 1 monetę. Wszystkie sumy są obliczane na podstawie minimalnej stawki, która wynosi 0.25.

Kolejną grupą są symbole związane z tematyką automatu. Za kobietę w stroju kowboja można zdobyć maksymalnie 2 monety. Z kolei za kowboja wygrana wynosi 2.5 monety, oczywiście biorąc pod uwagę najniższą możliwą stawkę. Trochę lepiej jest wylosować czarnego konia, za którego slot wypłaca 3 monety (5 symboli), z kolei za 3 symbole można dostać 0.10 monety. Najbardziej lukratywnym symbolem jest biały koń. Gwarantuje on nagrodę 5 monet za 5 symboli. Za 3 symbole można dostać 0.10 monety.

Jest jeszcze kilka dodatkowych symboli, które dają więcej zysku. Jednym z nich jest symbol w kształcie napisu mustang gold, który został stworzony w kowbojskim stylu. Jest to symbol „Wild”, czyli na ekranie może on zastąpić każdy inny symbol sprawiając tym samym, że zdobycie klastera nie będzie już takim wyzwaniem.

Funkcje Mustang Gold

Mustang Gold to slot z kilkoma funkcjami, które sprawiają, że przedstawia się on graczom bardzo atrakcyjnie. Nie jest to klasyczny jednoręki bandyta, gdzie liczą się jedynie klastery. Nagrody można zdobyć w inny sposób i zaraz dowiesz się, jak to jest możliwe.

Free Spins

Czasem na ekranie pojawia się symbol, którego jeszcze nie omówiliśmy, a jest to palące się ognisko. Wystarczy, że na ekranie pojawią się 3 symbole tego typu, a Ty dostaniesz darmowe spiny. Darmowych spinów jest 8, a podczas gry, jeśli jesteś prawdziwym szczęśliwcem, może się okazać, że jeszcze raz zdobędziesz te symbole, a wtedy dostajesz jeszcze więcej spinów.

Money and Collect

Istnieją jeszcze dwa symbole, które są ze sobą ściśle powiązane. Jednym z nich jest podkowa, na której często wyświetlają się różne kwoty. Jeśli zdarzy się, że na ekranie pojawi się podkowa z kwotą, a na 5 bębnie pojawi się symbol, na którym napisane jest Collect, to suma przechodzi na konto gracza. Jeśli na ekranie są 2 podkowy lub więcej, to ich suma się łączy i również przechodzi na konto gracza.

Czasem na podkowie nie znajduje się suma, lecz jest napisane Jackpot. Jeśli masz takie szczęście i na 5 bębnie znów pojawi się symbol z napisem Collect, to zostaniesz przeniesiony do rundy bonusowej, gdzie możesz powalczyć o wygranie jackpota.

Na ekranie pojawi Ci się bardzo duża liczba podków. Twoim zadaniem jest wybranie kilku z nich, dopóki nie trafisz na 3 opatrzone tym samym napisem. Napisy oznaczają poszczególne jackpoty, ponieważ jest ich aż 3. Gra oferuje różne kwoty, a kiedy jesteś w rundzie bonusowej jedna z nich jest zagwarantowana.

Podsumowanie Mustang Gold

Mustang Gold to gra dla prawdziwych kowbojów, którzy chcą poczuć się jak na prawdziwym Dzikim Zachodzie. Całkiem dobrze wykonana grafika oraz klimatyczna muzyka sprawiają, że gracze często wracają właśnie do tego slotu. Pragmatic Play postarał się o to, aby gracz nie znudził się za szybko grą, więc podczas rozgrywek można spotkać symbole specjalne, można również dostać się do rundy bonusowej, w której wygrywa się 1 z jackpotów. Ładnie wykonane tło oraz dbałość o szczegóły sprawia, że gracze doceniają Mustang Gold i wypowiadają się o niej bardzo pozytywnie. Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś tego slotu, to uruchom wersję demo. Z pewnością Ci się spodoba.

Data wydania Styczeń 2019
Return to Player (RTP) 96,53%
Poziom volatility Średnio wysoka
Dostawca oprogramowania Pragmatic Play
Motyw gry Dziki Zachód
Grywalność 5
Linie wygrywające 25
Liczba bębnów 5
Minimalna liczba monet na linię 1
Minimalna / maksymalna stawka zakładu (€, $, £): 0.25/125
Jackpot od 1250 do 25 000
Maksymalna wygrana w grze podstawowej 12 000x stawka
Maksymalna wygrana (monety) 25 000
Funkcje bonusowe Free Spins, Money and Collect
Obsługiwane platformy iOS, Windows, Android

Powiązane sloty